Ubytování

Ubytovna Jitřenka se nachází v krajní části města Sezimovo Ústí. Dostupnost MHD zajištěna cca 100 m od ubytovny a možnost parkování na vlastním parkovišti zdarma. V okolí ubytovny jsou obchody, restaurace, pošta a banka. Vše v dosahu do 5 minut pěšky. Zóna hypermarketů a obchodních center je 2 zastávky autobusem cca 10 minut.

Osmipodlažní budova s výtahem je po rekonstrukci a nabízí 90 lůžek v 36 pokojích. Vždy 2 pokoje mají společnou koupelnu a WC. Pokoje jsou dvoulůžkové a třílůžkové, kompletně vybavené. Není problém splnit požadavek na pokoj pouze s jedním lůžkem nebo naopak na pokoj přidat krátkodobě přistýlku.

Pro klienty, kteří budou ubytování dlouhodobě – minimálně 1 rok, lze zajistit vyklizení našeho nábytku, tak aby si klient mohl nastěhovat nábytek svůj.

V ceně ubytování je zahrnutý úklid pokoje, ložní prádlo, za poplatek je možnost praní osobního prádla popř. žehlení. Nabízíme zejména dlouhodobé bydlení, v takovém případě lze sjednat slevu na cenu ubytování . Krátkodobé bydlení do 1 týdne není problém, ale v případě ubytování pouze na 1 až 2 noci je přípatek ve výši 100%.

Ceník ubytování :

v případě dlouhodobého bydlení je cena smluvní.

Cena ubytování :

1 lůžko na osobu a den za cenu 400.-Kč včetně DPH - při ubytování na 1 až 2 dny

1 lůžko na osobu a den za cenu 250.-Kč včetně DPH - při ubytování na 3 až 5 dnů

1 lůžko na osobu a den za cenu 180.-Kč včetně DPH - při ubytování na 6 a více dnů

Podrobnosti a objednávky ubytovacích míst na tel. správce budovy paní Hana Vobinušková 776 336 986

Na ubytovně Jitřenka v přízemí domu v kanceláři správy objektu jsme otevřeli pobočku naší kanceláře .

Pracovní doba : 

po, út, čt …………….14-17 hod.
st ………………………..9-16 hod.
pá ……………………….9-14 hod.

Mimo tuto pracovní dobu lze sjednat termín telefonicky.